Współpraca. #Bieg Konstytucji

Bieg Konstytucji: kolekcja własna

Zostaliśmy parterem Biegu Konstytucji 3 maja 2019 roku i w ramach współpracy przygotowaliśmy dwie kolekcje ilustrowane, które przedstawiały ideę biegu oraz miejsce jego organizacji.

Pierwsza linia podkreśliła cel biegu oraz okazję i czas, w którym się odbywa.  Tak narodziła się linia #ZabiegajoPamięć z biało-czerwoną wstęgą i kreską poprowadzoną w taki sposób, by odzwierciedlała trasę biegową.

Druga linia zobrazowała miasto, w którym odbywa się bieg. Na pierwszym planie naszkicowane zostały dwie postaci biegaczy, w tle Pałac Kultury. Linia została oznaczona hasłem #Zabiegana lub #Zabiegany. Wzór został zamieszczony na trampkach, koszulkach oraz torbach.

Bieg Konstytucji: kolekcja własna

Pula voucherów została przekazana dla zwycięzców w określonych kategoriach wiekowych oraz na konkurs wewnętrzny dla pracowników organizatora.

Informacja o współpracy została zamieszczona przez organizatorów na stronie internetowej a kolekcje udostępnione na kanałach social media oraz w mailingu. 

To była dla nas druga współpraca biegowa, pierwszą z nich był „Runbertów”.

Podsumowanie

Co zrobiliśmy?: ilustrowaną kolekcję na warszawski Bieg Konstytucji 3 maja

Produkty: Trampki, koszulki, torby do kupienia przez wszystkich uczestników oraz vouchery dla zwycięzców wybranych kategorii i pracowników organizatora.

Rodzaj nadruku: ilustracja ręczna a następnie nadruk metodą DTG

Chcesz zaprosić nas do udziału w wydarzeniu?
Zaproponować współpracę lub zamówić swoje wzory?