Zostań naszym Patronem!

Czym jest Patronite?

To program wspierający twórców, projektantów, działaczy, ludzi kierujących się w życiu pasją. Nasz profil znajdziecie pod tym linkiem DO NOGI na Patronite. Założenie jest takie, aby osoby, które chcą wesprzeć naszą działalność, dać nam energetycznego kopa, poinformować „hellou czekamy na nowe linie!” 😉 zostały naszymi patronami. Ustaliłyśmy kilka progów, za które dostaniecie super, ekstraśne gratyfikacje z naszej strony. O wszystkim możecie przeczytać na naszym profilu. Wsparcie jest miesięczne – już od 3 zł! Jak to mawiali nasi przodkowie grosz do grosza i będzie! A jak! Dla nas liczy się każde wsparcie. Płatności są super bezpieczne można dokonywać ich automatycznie przez PAY PAL – przelew raz ustawiasz i kwota automatycznie będzie pobierana z konta, dla tradycjonalistów Patronite oferuje również przelew bankowy.
Jeżeli podoba Wam się to co robimy, będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zechcecie zostać naszym Patronem. Cytując klasyka – ktoś, kiedyś powiedział, że razem możemy więcej 😉.
Jesteśmy na początku naszej wspólnej drogi do tego, aby kolekcje wyrażające pasję trafiły do Waszych domów – ludzi pozytywnie zakręconych, żyjących pasją i cieszących się z każdego wstającego dnia. Plany mamy wielkie, pomysły barwne i nieograniczone, zaangażowanie i motywację do działania - niegasnącą. Jesteśmy naładowane pozytywną energią niczym najjaśniej święcący piorun podczas burzy.

Ale nie zawsze jest kolorowo. Opłaty stałe, leasing, lokal, produkty, etc. wymagają monet. Zrezygnowałyśmy z etatów, kontraktów, postawiłyśmy wszystko na jedną kartę - Do Nogi. Kolejny żeton kładziemy na Patronite. Wierzymy, że we współczesnym świecie jest miejsce na kreatywne i unikatowe produkty. Że tacy ludzie jak Wy doceniają jakość wydruku i produktu, pomysł i pracę z pasją. Dlatego znajdziecie nas również na Patronite .