Dlaczego magia?

Bo nadruk DTG jest niewyczuwalny. Gwarantuje Ci komfort i pełne zadowolenie z użytkowania. Farba wchłania się w materiał zachowując jego pierwotne właściwości pozwalając skórze oddychać. Dlaczego zdecydować się na druk technologią cyfrową DTG? Ponieważ spełni on Twoje oczekiwania. Pozwala na stosowanie przejść tonalnych, czego nie uzyskamy w innych metodach druku. Co więcej zamawiając kilka, kilkadziesiąt czy nawet kilkaset par trampek, koszulek, bluz, toreb i innych materiałów każdą rzecz możesz spersonalizować!

Tak to możliwe!

IKONY-03

Niewyczuwalny nadruk

IKONY-02

Niewiarygodne nasycenie

IKONY-04

Przejścia tonalne tylko w DTG

IKONY-01

Personalizacja każdego produktu

Co to dla Ciebie oznacza?

Niekończące się możliwości. Zapewniamy Ci możliwość personalizacji różnych produktów. Wszystko w jednym miejscu przy gwarancji wysokiej jakości nadruku. Możesz być spokojny o termin produkcji, wykonanie czy przepływ komunikacji z naszym zespołem. Zajmiemy się wszystkim, abyś Ty mógł skupić się na swoich codziennych czynnościach.

Zamawiając u Nas produkty otrzymasz oznakowane je trwałym, mocno nasyconym i bardzo wysokiej jakości nadrukiem, który pozostaje jednością z materiałem. I to właśnie nazywamy magią DTG.

Chcesz otrzymać próbkę wydruku lub złożyć zapytanie? Napisz do Nas.